ThetaHealing Nedir?

ThetaHealing®  Meditasyon tekniği ile fiziksel, duygusal ve sezgisel olarak şifa veren, bir teknik ve spirituel bir felsefedir. Negatif inançlarınızı temizleyip ve yerine pozitif düşüncelerin, hislerin yüklenmesiyle hayatınızı güzel yaşamak ve yaşam kalitesini arttırmak için zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu eğitme metodudur. 
 
ThetaHealing®'le theta bilinç durumunda, anda   negatif kayıtlarınızı, blokajlarınızı, size hizmet etmeyen inançlarınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcı bize bu bilgiyi koşulsuz olarak verdi. Bu bilgilerle sınırsız konuda çalışıp benim ve birçok kişinin hayatını değiştirmiştir. Değiştirmeye de devam ediyor. 
 
Thetahealing Seminerlerinde Neler Yapıyoruz ve Neler Öğreniyoruz?
 
Size Herşeyin Yaratıcısı’na bağlanma yolu gösterilir ve bilincinizi uzağa taşıma yöntemi öğretilir. Öğrencilere DNA aktivasyonu, sezgisel beden taraması, gelecek okuması yapma, koşulsuz sevgi verme, şifa verme, koruyucu meleklere bağlanma, birlikte şifa verme ve Yaradan’ın gücü ile düşünce sistemlerini değiştirmeyi, anne karnı şifalanması, mekan temizliği, kırık kalbin onarılması, negatif inançların değiştirilmesi, yerine pozitif his yüklemelerinin yapılması ve daha bir çok hayatınızı olumlu yönde köklü değişiklikleri kendimize ve başkalarına uygulayabilmeyi öğreneceklerdir. 
 

THETA HEALING (Teta Şifası)

 
Bilim adamları E.E.G (Elektroensefalografi) ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Theta dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebiliriz. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.
 
Thetahealing'le kişinin 4 düzeyinden inançlar çıkarılır. Çıkarılan inançların yerine pozitif hisler yüklenir. Bu teknikle kökten çözüme ulaşılır ve içinde diğer birçok teknik yer alır. 
 
Bu 4 düzey şunlardan oluşur:
 
ÖZ İNANÇLAR, GENETİK DÜZEY, RUHSAL DÜZEY ve GEÇMİŞ DÜZEY İNANÇLAR olarak yer alır. 
 
ÖZ İNANÇLAR; Bizim doğumumuzdan 6 yaşına kadar edinilen inançlardır. 
 
GENETİK DÜZEY İNANÇLAR; Anne, baba ve bize atalardan gelen inançlardır. 
 
RUHSAL DÜZEY İNANÇLAR; Bizim doğmadan önceki verdiğimiz sözler, yeminler, kararlardır. Ve duygusal boyutumuzdur. 
 
GEÇMİŞ DÜZEY İNANÇLAR; Kollektif bilinçten aldığımız negatif inançlar ve yaşarken geçmişte yaşadığımız olaylardır. 
 
Yaşamınızda birçok olayı tekrar tekrar yaşarsınız. Eğer bu negatif inançlar değiştirilmezlerse sizi mutsuz kılarlar ve yaşam enerjinizi azaltırlar. 
 
Thetahealing'le bu detaylı olarak yapılan çalışmayla harika değişimler mümkündür. 
 
 
ThetaHealing Tekniğinin kurucusu Vianna STIBAL'dır. 
 
 
Theta Healing bir AŞKTIR. 
 
Theta Healing bir TUTKUDUR. 
 
Theta Healing koşulsuz SEVGİ ve ŞİFADIR.  
 
Theta Healing'le her şey GÜZELDİR.
 
Teşekkürler Vianna Stibal. 
 
SENİ SEVİYOR SEVİYORUM Theta Healing.